Pysäytyskulma pituussäädettävällä viivaimella, ruostumaton, tarkkuus 00
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tarkka runko, jossa portaaton liukuva viivain.
Kaikki mittapinnat hiottu ja lapattu; täysin karkaistu kulma.
Käyttötiedot
Tarkistustöihin valorakomenetelmää käytettäessä.
Siirrettävän hiusviivaimen avulla tarkistuksia voidaan tehdä myös lyhyillä olakkeilla, upotuksissa jne.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Kalibrointi | F1 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Karkaistu suorakulma |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | DIN 875/00 |
| Tarkkuus | 00 |
| Kohtisuoruus | 0.007 mm |
| Perusrungon leveys | 40 mm |
| Viivaimen poikkileikkaus | 4×4 mm |
| Runkorakenteen syvyys | 22 mm |
| Perusrungon korkeus | 10 mm |
| Linjapituus | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G450030 |
|---|---|
| EAN | 4045197443823 |