Vastakulma, karkaistu, litteä malli, ruostumaton, tarkkuus 00 100x70 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Maksimaalinen tarkkuus. Pitkässä varressa kaksi kiilamaista, suoraa reunaa.
Kauttaaltaan karkaistu ja jännityksistä vapautettu. Hiotut ja lepatuotut reunat, tasopinnat hiotut.
Käyttötiedot
Tarkastustöihin valorakomenetelmän avulla.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Kalibrointi | F1 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Konekulma |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | DIN 875/00 |
| Sankapoikkileikkaus | 20×5 mm |
| Varren pituus | 100 mm |
| Lyhyt leukapituus | 70 mm |
| Kohtisuoruus | 0.003 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G450010100X70 |
|---|---|
| EAN | 4045197443953 |