Taskuvesivaaka e-level 70 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kestävä kotelo, valettu libelli vaaka- ja pystymittaukseen.
- Uppoasennettujen sähkörasioiden / pistorasioiden tai laattojen ja listojen kohdistamiseen.
- Integroitu asteikkojako.
- Nollakohta keskellä.
- Takapuolella vahvat magneetit.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vatupassi |
|---|---|
| Leveys | 45 mm |
| Pituus | 70 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 1 mm/m |
| Sarja | e-level |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G46747870 |
|---|---|
| EAN | 4007368119852 |