Kevytmetallinen magneettivesivaaka
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Perusrakenne neliöprofiilista. Särkymättömät akryylilasikuplat. Erittäin korroosionkestävä kevytmetalliseos.
Uurrettu neliöprofiili, jossa kaksi mittapintaa. Kumiset päätykappaleet estävät liukumisen merkinnän aikana.
Voimakkailla magneeteilla.
Tekniset tiedot
| Kotelon materiaali | Kevytmetalliseos |
|---|---|
| Pituus | 800 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 0.5 mm/m |
| Virheraja käänteisessä mittauksessa | 0.75 mm/m |
| Vaakasuorien libellien lukumäärä | 1 |
| Pystyvatupassien lukumäärä | 1 |
| Läpimenevä ote | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 467220 |
|---|---|
| EAN | 4005069191795 |