Kevytmetallinen vesivaaka magneetilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Paksuseinäinen, anodisoitu alumiiniprofiili, erittäin suuri taivutusjäykkyys. Tasainen ja prismamainen mittapinta täydelliseen kohdistukseen pinnoilla, putkissa ja reunoissa. Reunaton vaakalibelli suurennuksella antaa vapaan näkyvyyden libellikuplan asentoon.
Varustettu vahvoilla kestomagneeteilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vesivaaka |
|---|---|
| Magneetti | kestomagneetti |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Mittapinnan tyyppi | prismaattiset mittapinnat |
| Pituus | 600 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 0.5 mm/m |
| Virheraja käänteisessä mittauksessa | 0.75 mm/m |
| Vaakasuorien libellien lukumäärä | 1 |
| Pystyvatupassien lukumäärä | 1 |
| Poikkileikkaus | 24 × 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 467025 |
|---|---|
| EAN | 4045197949318 |