Värilanka 30 m
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Painevaletusta magnesiumista valmistettu värilanka, punainen jauhemaalaus. 30 m erikoislanka monikuitua, jossa yhdistyy erittäin suuri vetolujuus (234 N) ja hyvä värin tarttuvuus optimaalista merkintäkykyä varten. Karkaistu koukku, jossa taivutetut piikit, sekä säilytyspaikka rungossa. Langan ulostulossa terässilmukka ja ruostumattomasta teräksestä valmistettu vyöpidike. Tiiviisti sulkeutuva täyttökansi estää värijauheen valumisen ulos.
Toimitussisältö
Värilanka ilman värijauhetta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | merkintälanka |
|---|---|
| Narun pituus | 30 m |
| Ulosvedon välityssuhde (x kertaa) | 1 |
| Leveys | 76 mm |
| Pituus | 125 mm |
| Korkeus | 47 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 467590 |
|---|---|
| EAN | 8422514809214 |