Universaalilaser 'autoMAGIC' 5SP 5sp
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ristiviiva- ja 5-sädelaser samassa työkalussa, itsevaaittuva magneettisesti vaimennetulla heilurijärjestelmällä. Pulssitetut laserlinjat vaaka- ja pystysuunnassa, erillisellä tai yhteisellä kytkennällä. Luotilaser ylös ja alas, 3 vaakasuuntaista lasersädettä eteen, vasemmalle ja oikealle; kaikki säteet 90° kulmassa toisiinsa. Lukittavissa "vinojen linjojen" projisointiin ja kuljetussuojausta varten.
Toimitussisältö
Magneettinen seinäkiinnike jalustaliitännällä, lasertähtäystaulu, säilytyslaukku ja 3 paristoa nro 081561 koko LR6.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
|---|---|
| Laserluokka | 2M |
| Jalustakierre | 1/4 UNC, 5/8 UNC tuumaa |
| Toimintasäde | 30 m |
| Tasausalue | ±3° |
| Syvyys | 69 mm |
| Leveys | 116 mm |
| Paino | 0,5 kg |
| Valmistajan merkintä | 654KLP5SP |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 112 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4684655SP |
|---|---|
| EAN | 4007368102946 |