Itsetasaava ristilaser LINO L2g
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Leica geosystems
- Tuotenumero
- G468481L2G
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka, ergonominen muovikotelo, joka on pöly- ja roiskevesisuojattu.
Rakenne
Vihreät laserlinjat parantavat näkyvyyttä optimaalisesti. Jopa 400 % paremmin näkyvä kuin punainen lasersäde.
Pulssitoiminto energiansäästötilalla: Erittäin pitkä käyttöaika, jopa 44 h litiumioniakun ansiosta. Magneettinen adapteri voidaan kiinnittää kaikkiin seiniin, joissa on teräselementtejä.
Magneetin ansiosta laitetta voi kääntää vapaasti ja se on helppo irrottaa. Lukitus vinoa projisointia varten sekä kuljetussuojaksi.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sis. adapterin, litiumioniakun, laturin, paristopitimen, maalitaulun ja laatikon.
Rakenne
Tukeva, ergonominen muovikotelo, joka on pöly- ja roiskevesisuojattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ristiviivalaser |
|---|---|
| Laserluokka | 2 |
| Jalustakierre | 1/4 UNC tuumaa; 1/4 UNC tuumaa; 1/4 UNC tuumaa |
| Toimintasäde | 35 m |
| Tasausalue | ±4° |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Paino | 530 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 110 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Virheraja | 0,2 mm/m |
| Laserin väri | vihreä |
| Toimintasäde vastaanottimen kanssa | 80 m |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G468481L2G |
|---|---|
| EAN | 7640110697535 |