Itsetasaava ristilaser LINO
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä, ergonominen muovikotelo, joka on pöly- ja roiskevesisuojattu.
Rakenne
Pulssitoiminto energiansäästötilalla: Erittäin pitkä käyttöaika jopa 44 h litiumioniakun ansiosta. Magneettinen adapteri voidaan kiinnittää kaikille teräselementtejä sisältäville seinille.
Magneetin ansiosta laitetta voidaan kääntää vapaasti ja se on helppo irrottaa. Lukitus vinoprojisointia varten ja kuljetussuojaksi.
Toiminto
IP54: Suojaus joka suunnasta tulevalta roiskuvalta vedeltä ja suojaus sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää adapterin, litiumioniakun, laturin, akkupidikkeen, kohdelevyn ja laukun.
Rakenne
Tukeva, ergonominen muovikotelo, joka on pöly- ja roiskevesisuojattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ristiviivalaser |
|---|---|
| Laserluokka | 2 |
| Jalustakierre | 1/4 UNC tuumaa; 1/4 UNC tuumaa; 1/4 UNC tuumaa |
| Toimintasäde | 25 m |
| Tasausalue | ±4° |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Paino | 530 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 110 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Virheraja | 0,2 mm/m |
| Laserin väri | punainen |
| Toimintasäde vastaanottimen kanssa | 80 m |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 468481 |
|---|---|
| EAN | 7640110697528 |