Itsetasaava, pyörivä laser GRL 400H 400h
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Itsetasaava pyörivä laser ulkokäyttöön. Tarkka, nopea ja helppo laserlinjojen tasaus. Anti-Drift-System estää tasoitusvirheet tärinän ja iskujen yhteydessä.
Toimitussisältö
Laser-vastaanotin, mittalatta, rakennusjalusta, käyttöohje, kuljetuslaukku.
Toiminto
IP56: Suojaus voimakasta vesisuihkua ja tilapäistä upotusta vastaan sekä suojaus sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu), sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
2 kpl LR20-paristoja 1,5 V ja 1 kpl 9 V lohkoparisto.
Malli
Itsetasaava pyörivä laser ulkokäyttöön. Tarkka, nopea ja helppo laserlinjojen tasaus. Anti-Drift-järjestelmä estää tasoitusvirheet tärinän ja iskujen yhteydessä.
Toimitussisältö
Laser-vastaanotin, mittalatta, rakennusjalusta, käyttöohje, kuljetuslaukku.
Tekniset tiedot
| Laserluokka | 2 |
|---|---|
| Jalustakierre | 5/8 UNC tuumaa |
| Toimintasäde | 20 m |
| Tasausalue | ±5 astetta |
| Leveys | 170 mm |
| Paino | 2 kg |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 188 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Virheraja | ±0,08 mm/m |
| Laserin väri | punainen |
| Toimintasäde vastaanottimen kanssa | 400 m |
| IP-suojausluokka | IP 56 |
| Pituus | 183 mm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Käyttöaika | 30 h |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G468495400H |
|---|---|
| EAN | 3165140604406 |