NiMH-akkusarja, ladattava valmiiksi ladattu LR20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ympäristöystävälliset NiHM-paristot, joilla on hyvä kapasiteetti ja pitkä toiminta-aika, voidaan ladata jopa 1000 kertaa.
Uusi akkuteknologia maxE. Toimitetaan ladattuna, 1 vuoden käyttö ilman latausta mahdollinen, erittäin vähäinen purkautuminen, sopii vähävirtaisille laitteille. Latausvirta enintään 1400 mA.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Akku |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 8500 mAh |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Nimellisjännite | 1,2 V |
| Kemiallinen rakenne | Nikkeli-metallihydridi |
| Uudelleenladattava | kyllä |
| Kansainvälinen malli | LR20 |
| Paino per kappale | 147 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081575LR20 |
|---|---|
| EAN | 4013674353620 |