Teräsmittanauha ”Quickmeter” 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumaton ja tuhoutumaton teräsnauha kulutusta kestävällä lakkauksella.
Käytännöllisellä vyöklipsillä.
Toiminta
Rullautuu automaattisesti ulos napinpainalluksella ja pysähtyy, kun nappi vapautetaan.
Etu
Kuperan kaarevuuden ansiosta nauha on tasaisesti pöydällä, jolloin mitat voidaan lukea ja siirtää helposti ja virheettömästi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Materiaali | INOX |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 16 mm |
| Nauhan pituus | 3 m |
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan pituus | 3 m |
| Leveys | 24 mm |
| ⌀ | 62 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4619923 |
|---|---|
| EAN | 4045197523587 |