Rullamittanauha ikkunalla 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Iskunkestävä muovikotelo.
- Upotetut alumiiniprofiilit molemmilla toimintapinnoilla, jotka takaavat tarkat vastinpinnat sisä- ja ulkomittaukseen
- Alumiiniprofiilit kestävät lämpöä ja mekaanista rasitusta.
- Polttomaalattu mittanauha mustalla tekstillä. Kupera = murtumista kestävä, liikkuvalla pääkoukulla (sisä- ja ulkomittaukseen). Kontrastikas asteikko, kulutusta kestävä ja ruostesuojattu.
- Jako mm/mm (alhaalla ja ylhäällä).
- ikkuna-asteikko samalla lukusuunnalla
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 16 mm |
| Nauhan pituus | 2 m |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 24 mm |
| Kotelon korkeus | 63 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 63 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4622102 |
|---|---|
| EAN | 4045197154101 |