Rullamitta Powerlock 3 m 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mittanauha iskunkestävällä kromatulla metallikotelolla. Erittäin vahva nauha, asteikko sekä ylä- että alareunassa. Lukitustoiminnolla ja automaattisella palautuksella. Nauha kokonaan suojapinnoitteella erittäin hyvän kulutuskestävyyden saavuttamiseksi. Sis. vyöklipsin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 12.7 mm |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 22 mm |
| Kotelon korkeus | 60 mm |
| Kalibrointi | G1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4623603 |
|---|---|
| EAN | 3253561332180 |