Puinen taittomitta, valkoinen 2 m 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Asteikko mm ylä- ja alapuolella. Helppolukuinen asteikko. Desimaalit punaisella. Osat korkealaatuista pyökkipuuta.
Puinen taittomitta, jonka nivelosat ovat vahvistettua muovia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taittomitta |
|---|---|
| Normi | EG III |
| Materiaali | pyökki |
| Osioiden lukumäärä | 10 |
| Leveys | 16 mm |
| Pituus | 2 m |
| Paksuus | 3.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4659502 |
|---|---|
| EAN | 4005069153571 |