Puumittanauha, ruotsalainen tyyppi 2 m 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ruotsalainen alkuperäinen taittomitta. Millimetrijako ylä- ja alapuolella. Helppo lukea musta-punaisen duplex-jaon ansiosta.
Erittäin elastiset osat ruotsalaisesta koivusta, luonnonvärinen lakka. Vakaat, öljytyt nivelet näkymättömillä nivelpolvilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taittomitta |
|---|---|
| Normi | EG III |
| Osioiden lukumäärä | 10 |
| Leveys | 17 mm |
| Pituus | 2 m |
| Paksuus | 2.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4660182 |
|---|---|
| EAN | 7317841000018 |