Puinen mittatanko, luonnonvärinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Millimetrijaotus ylä- ja alapuolella. Helppolukuinen asteikko. Desimaalit punaisella. Tiiviisti vierekkäiset, korkealaatuisesta pyökistä valmistetut nivelet.
Väri: luonnonvärinen – ohut elementtipaksuus takaa suuren taivutettavuuden.
Ympäröivät lujat nivellevyt, joissa karkaistut teräsjouset ja piiloniitit.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taittomitta |
|---|---|
| Normi | EG III |
| Osioiden lukumäärä | 6 |
| Leveys | 16 mm |
| Pituus | 1 m |
| Paksuus | 3.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 466016 |
|---|---|
| EAN | 4007368119883 |