Digitaalinen teleskooppinen mittalatta 3 m 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erottuu integroidulla Bluetooth®-liitännällä, suurella taustavalaistulla näytöllä sekä erittäin kestävällä rakenteella. Sisäänrakennetun Bluetooth®-liitännän avulla voit siirtää mittaukset suoraan älypuhelimeen, tablettiin tai kannettavaan tietokoneeseen. Tiedonsiirtoon ei tarvita erillistä ohjelmistoa.
Toimitussisältö
Sis. paristot nro 081561, koko LR6, ja pehmustettu tasku.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittaviivain |
|---|---|
| Digitaalinen näyttö | kyllä |
| Mittausalue | 0,7–3 m |
| Virheraja | ±1 mm |
| Resoluutio | 1 mm |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081591 LR6 |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4660303 |
|---|---|
| EAN | 4016054401683 |