CO2-anturi CO2 CO2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CO2-toimintoIP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
CO2-anturi
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | 050 CO2-anturi |
|---|---|
| Mittausalue | 0–10000 ppm |
| Pituus | 295 mm |
| Lämpötilan mittausalue | 0–50 °C |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Paino | 200 g |
| Käyttölämpötila | 0–50 °C |
| Kosteuden mittausalue | 5–95 % |
| Paino | 200 g |
| Korkeus | 40 mm |
| Virheraja | ±50 + 3 % (0 - 5000 ppm) ±100 + 5 % (5001 - 10000 ppm); ±50 + 3 % (0 - 5000 ppm) ±100 + 5 % (5001 - 10000 ppm); ±50 + 3 % (0 - 5000 ppm) ±100 + 5 % (5001 - 10000 ppm) |
| Mittausalue | 0 - 10000 ppm |
| Kaapelin pituus | 1.4 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474156CO2 |
|---|---|
| EAN | 4029547019081 |