Dataloggeri USB-telakointiasemalla 174h
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kätevä dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva myös tyhjällä paristolla.
Mittausväli säädettävissä 1 min ja 24 h välillä. Pariston käyttöikä >000 vuotta (mittausväli 15 min, 25000000C).
USB-liitäntä (telakointiasema) mahdollistaa loggerin nopean ja helpon konfiguroinnin sekä mittaustietojen lukemisen.
Toimitussisältö
Sisältää seinäkiinnikkeen, 2 paristoa nro 081560 tyyppi CR2032 sekä kalibrointipöytäkirjan.
Lisäksi telakointiasema USB-liitäntäkaapelilla. Ohjelmisto ComSoft Basic V5 on ladattavissa maksutta.
Rakenne
Lisäksi suhteellisen ilmankosteuden mittaus ja tallennus.
Rakenne
Kätevä dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva, myös tyhjällä paristolla.
Mittausväli säädettävissä 1 min – 24 h. Pariston käyttöikä > vuosi (mittausväli 15 min, 25°C).
USB-liitäntä (telakointiasema) mahdollistaa loggerin nopean ja helpon konfiguroinnin sekä mittaustietojen lukemisen.
Toimitussisältö
Sisältää seinätelineen, 2 paristoa nro 081560, tyyppi CR2032 sekä kalibrointipöytäkirjan.
Lisäksi telakointiasema USB-liitäntäkaapelilla. Ohjelmisto ComSoft Basic V5 on ladattavissa maksutta.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I9 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Dataloggeri |
| Datalähtö | USB-liitäntä |
| Muisti | 16000 mittausarvoa |
| Leveys | 38 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 18.5 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Kalibrointi | I6 |
| Kosteuden mittausalue | 0 - 100 % |
| Lämpötilan mittausalue | -20 - 70 °C |
| Kosteuden virheraja | ±3 % |
| Lämpötilan virheraja | ± 0,5 °C |
| Datalähtö | USB-liitäntä; USB-liitäntä; USB-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474200174H |
|---|---|
| EAN | 4029547010835 |