Dataloggeri Bluetooth® wireless technology -tekniikalla 174t
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kätevä dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva myös tyhjällä paristolla. Mittausväli säädettävissä 1 min:n ja 24 h:n välillä. Pariston käyttöikä > 1 vuosi (mittausväli 15 min, 25 °C). Aikaa säästävä ja intuitiivinen tietojen luku USB-C:n kautta. Ammattimainen ohjelmisto, jossa Excel-vientitoiminto loggerin ohjelmointiin ja tietojen analysointiin sekä lokitus PDF-muodossa.
Toimitussisältö
Sisältää seinätelineen, 2 paristoa nro 081560 tyyppiä CR2032, USB-C 2.0 -tiedonsiirtokaapelin ja kalibrointipöytäkirjan.
Toiminto
IP65: Suojaus vesisuihkulta kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Kätevä dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva myös tyhjällä paristolla. Mittausväli säädettävissä 1 min – 24 h. Pariston käyttöikä >1 vuodessa (mittausväli 15 min, 25°C). Aikaa säästävä ja intuitiivinen datan luku USB-C:n kautta. Ammattiohjelmisto, jossa Excel-vientitoiminto loggerin ohjelmointiin ja data-analyysiin sekä tallennus PDF-muodossa.
Toimitussisältö
Sis. seinäteline, 2 paristoa nro 081560, tyyppi CR2032, USB-C 2.0 -datansiirtokaapeli ja kalibrointipöytäkirja.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I6 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Dataloggeri |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä |
| Muisti | 16000 mittausarvoa |
| Leveys | 38 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 18.5 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Kalibrointi | I9 |
| Lämpötilan mittausalue | -30 - 70 °C |
| Lämpötilan virheraja | ±0,5 °C |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474203174T |
|---|---|
| EAN | 4029547027789 |