Dataloggeri ilman USB-telakointiasemaa 174t
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kätevä dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva myös tyhjällä paristolla.
Mittausväli säädettävissä 1 min:n ja 24 h:n välillä. Pariston käyttöikä > 1 vuosi (mittausväli 15 min, 25 °C).
USB-liitäntä (telakointiasema) mahdollistaa loggerin nopean ja helpon konfiguroinnin sekä mittaustietojen lukemisen.
Toimitussisältö
Sisältää seinätelineen, 2 paristoa nro 081560 tyyppiä CR2032 ja kalibrointipöytäkirjan.
Toiminto
IP65: Suojaus vesisuihkulta kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Kätevä dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva myös tyhjällä paristolla.
Mittausväli säädettävissä 1 min – 24 h. Pariston käyttöikä >1 vuodessa (mittausväli 15 min, 25°C).
USB-liitäntä (telakointiasema) mahdollistaa loggerin nopean ja helpon konfiguroinnin sekä mittaustietojen lukemisen.
Toimitussisältö
Sis. seinäteline, 2 paristoa nro 081560, tyyppi CR2032, ja kalibrointipöytäkirja.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I6 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Dataloggeri |
| Muisti | 16000 |
| Leveys | 38 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 18.5 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Kalibrointi | I9 |
| Lämpötilan mittausalue | -30 - 70 °C |
| Lämpötilan virheraja | ± 0,5 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474201174T |
|---|---|
| EAN | 4029547010798 |