Dataloggeri 174h
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva myös tyhjällä paristolla. Mittausväli säädettävissä 1 min:n ja 24 h:n välillä. Pariston käyttöikä >16 vuotta (mittausväli 15 min, 256°C). Aikaa säästävä ja intuitiivinen tietojen luku USB-C:n kautta. Ammattiohjelmisto, jossa Excel-vientitoiminto loggerin ohjelmointiin sekä data-analyysiin ja lokitukseen PDF-muodossa.
Toimitussisältö
Sisältää seinäkiinnikkeen, 2 paristoa nro 081560 tyyppi CR2032, USB-C 2.0 -datansiirtokaapelin ja kalibrointipöytäkirjan.
Rakenne
Lisäksi suhteellisen ilmankosteuden mittaus ja tallennus.
Rakenne
Kätevä dataloggeri näytöllä. Sisäinen muisti 16000 mittausarvolle. Korkea tietoturva myös tyhjällä paristolla. Mittausväli säädettävissä 1 min – 24 h. Pariston käyttöikä > vuotta (mittausväli 15 min, 25°C). Aikaa säästävä ja intuitiivinen tietojen luku USB-C:n kautta. Ammattiohjelmisto, jossa vientitoiminto Exceliin loggerin ohjelmointia sekä data-analyysiä varten, sekä lokitus PDF-muodossa.
Toimitussisältö
Sis. seinäteline, 2 paristoa nro 081560 tyyppi CR2032, USB-C 2.0 -tiedonsiirtokaapeli ja kalibrointipöytäkirja.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I6 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Dataloggeri |
| Datalähtö | USB-liitäntä; USB-liitäntä; USB-liitäntä |
| Muisti | 160000 mittausarvoa |
| Leveys | 38 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 18.5 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Kalibrointi | I6 |
| Kosteuden mittausalue | 0 - 100 % |
| Lämpötilan mittausalue | -20 - 70 °C |
| Kosteuden virheraja | ±3 % |
| Lämpötilan virheraja | ±0,5 °C |
| Datalähtö | USB-liitäntä; USB-liitäntä; USB-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474202174H |
|---|---|
| EAN | 4029547027772 |