Lämpömittari mitta-anturilla 925 925
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti lämpömittari sovellusyhteydellä helppoon, nopeaan ja tarkkaan lämpötilan mittaukseen teollisuudessa ja käsityöaloilla.
Toimitussisältö
Sis. 3 paristoa nro 081561, koko LR6, testipöytäkirjan, TE-anturin tyyppi K, kuljetuskotelon.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I8 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Lämpömittari |
| Leveys | 60 mm |
| Pituus | 135 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 28 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR6 |
| Kalibrointi | I8 |
| Resoluutio | 0,1 / 1 (alkaen +500) °C |
| Valmistajan merkintä | 925 |
| Virheraja | ±0,5 +0,3 % mittausarvosta (lämpöt. -50...1000 °C) °C |
| Lämpötilan mittausalue (anturi tyyppi K) | -50–1000 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474111925 |
|---|---|
| EAN | 4029547025778 |