Lämpömittari ilman anturia 925 925
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Lämpömittari ilman anturiaRakenneKestävä yleiskäyttöinen lämpömittari. Helppo käsitellä päivittäisessä käytössä.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081561, koko 6LR61, ja tarkastuspöytäkirja (ilman anturia).
Lämpömittari ilman anturia
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I8 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Lämpömittari |
| Leveys | 65 mm |
| Pituus | 182 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 40 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 6LR61 |
| Kalibrointi | I8 |
| Resoluutio | 0,1 / 1 (alkaen +200) °C |
| Valmistajan merkintä | 925 |
| Virheraja | ±0,5 +0,3 % mittausarvosta (lämpötilassa -40 - 900 °C) ±0,7 °C +0,5 % mittausarvosta (muu mittausalue) °C |
| Lämpötilan mittausalue (anturi tyyppi K) | −50 – 1000 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474110925 |
|---|---|
| EAN | 4029547003592 |