Vastusmittari
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- 473340
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti käytännöllinen SAFE-STAT -vastusmittari, jossa on kaksi messinkilistää ja liitäntämahdollisuudet ulkoisille elektrodeille pinta-, purku- ja läpimenovastuksen mittaamiseksi IEC 61340:n mukaisesti. Alapuolen sisäänrakennetut rinnakkaiselektrodit mahdollistavat mittarin helpon asettamisen mittauskohtaan.
Toimitussisältö
Sis. maadoitusjohdon, laukun ja käyttöohjeen.
Erikoisvaruste
9 V lohkoparisto nro 081561, koko 6LR61.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vastusmittari |
| Paino | 217 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 6LR61 |
| Mittausjännite | 100 V |
| Mittausalue | 103 - 1012 Ω |
| Virheraja | ±1 dekadi |
| Akkutyyppi | 9 V-jalustaa |
| Leveys | 70 mm |
| Pituus | 130 mm |
| Korkeus | 27 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 473340 |
|---|---|
| EAN | 2050001865090 |