Pihditesteri 323
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
EN 61010-1
Malli
Pihtimittari, jossa suuri ja helppolukuinen LCD-näyttö sekä kapea ja ergonominen muotoilu.
Toimitussisältö
Sis. mittajohdot ja pehmustettu kantolaukku.
Malli
RMS-mittaus ja optimoitu ergonomia vianhakuun teollisuus- ja rakennustekniikan sovelluksissa.
Toimitussisältö
Paristot 2 kpl, tuotenumero 081561, koko LR3.
Standardi
EN 61010-1
Malli
Pihditesteri, jossa suuri, helposti luettava LCD-näyttö sekä kapea ja ergonominen muotoilu.
Toimitussisältö
Sis. mittajohdot ja pehmustetun kantolaukun.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I4 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Pihtiampeerimittari |
| Pihdin enimmäisavautuma | 30 mm |
| Muistitoiminto | HOLD; HOLD; HOLD |
| Ylijänniteluokka | CAT IV 300 V; CAT III 600 V; CAT IV 300 V; CAT III 600 V; CAT IV 300 V; CAT III 600 V |
| Näyttöalue | 4000 |
| Vaihtovirta AC | 0,1 A – 400 A |
| Vaihtojännite AC | 0,1 V – 600 V |
| Perustarkkuus | 2 % |
| Resistanssi | 0,1 Ω – 4000 Ω |
| Tasajännite DC | 0,1 V – 600 V |
| Mittausmenetelmä | TRUE RMS (AC) |
| Energiansyöttö | 2× 081561 LR3 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR3 |
| Jatkuvuustestaus | ≤70 Ω |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G473290323 |
|---|---|
| EAN | 095969623742 |