Käsivoimamittari DFG N
Styckpris:
1 228,20€
Tuotekuvaus
Malli
Yleismallinen voimamittari värinäytöllä veto- ja puristusvoiman tarkkaan mittaukseen. Kestävä painevalettu runko.
- Näyttö nykyiselle voimalle ja huippuarvolle.
- Ohjelmoitavat toimintopainikkeet.
- Toleranssirajojen valvonta optisella ja akustisella ilmoituksella.
- Mitta-arvomuisti.
- Tallennettujen arvojen tilastollinen analyysi.
- Rajapinta datan vientiin.
- Välitön näyttö: N, gf, kgf, lbf, ozf.
Toimitussisältö
Kuljetuslaukku, latausliitin USB-liitäntäkaapelilla, tarvikkeet (puristuslevy, koukku, kärki, lasta, V-ura, jatke).
Erikoisvarusteet
Manuaaliset koestustelineet nro 479029.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Dynamometri |
| Mittausalue | 10 - 90 N |
| Resoluutio | 0.02 N |
| Leveys | 84 mm |
| Pituus | 191 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 42 mm |
| Tarkkuus | 0,2 % |
| Mittausarvomuisti | 50 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 479025 |
|---|---|
| EAN | 2050002070745 |