Paarimikrometrisarja
Styckpris:
366,85€
Tuotekuvaus
Rakenne
Paarimikrometrit nro 420402.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaari mikrometri |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | ISO 3611 |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Mittarummun asteikko | 1/50 mm |
| Kalibrointi | S2 |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Normi | ISO 3611 |
| Säätömittojen määrä | 5 |
| Mikrometrien määrä | 6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 420404 |
|---|---|
| EAN | 4045197604255 |