Rubiinipallokärki pituus 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Rubiinipalloinen mittakärki, liitoskierre M2
Huomautus
Lisää mittakärki-inserttejä muilla mitoilla ja varsi-/akseliversioilla saatavilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nouto |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M2 |
| Kärjen materiaali | rubiin |
| Paino | 0.5 g |
| Varren ⌀ s | 0.3 mm |
| Pallo-⌀ d | 0.5 mm |
| Tehollinen työpituus | 7 mm |
| Varren materiaali | Kovametalli |
| Pituus l | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 494222 |
|---|---|
| EAN | 2050000973451 |