Sylinterimäinen rubiininen mittakärki 2r mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sylinterimäinen rubiininen mittakärki, liitäntäkierre M2
Huomautus
Muita mittakärkisisäkkeitä muilla mitoilla ja varsi-/akseliversioilla saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nostin |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M2 |
| Paino | 0,5 g |
| Tehollinen työpituus | 7.2 mm |
| Varren materiaali | Teräs |
| Pituus l | 20 mm |
| Sylinterin ⌀ d | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4942302R |
|---|---|
| EAN | 2050000973567 |