Sylinterimäinen rubiininen mittakärki
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sylinterimäinen rubiininen mittakärki, liitäntäkierre M2
Huomautus
Muita mittakärkisisäkkeitä muilla mitoilla ja varsi-/akseliversioilla saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nostin |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M2 |
| Paino | 0.3 g |
| Tehollinen työpituus | 8 mm |
| Varren materiaali | Teräs |
| Pituus l | 15 mm |
| Sylinterin ⌀ d | 1.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 494230 |
|---|---|
| EAN | 2050002087200 |