Johdoton tarkastuskamera
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti johdoton tarkastuskamera visuaaliseen tarkastukseen vaikeapääsyisissä paikoissa.
Rakenne
- 69 mm / 2,7 tuuman kääntyvä värillinen LCD-näyttö.
- Automaattinen kontrastin tasaus ja valkotasapaino.
- Vesitiivis kameran pää, jossa 3-vaiheinen LED-valaistus.
- Joustava, vesitiivis kamerakaapeli (pituus 0,9 m).
- Digitaalinen zoom, joka parantaa yksityiskohtien tunnistusta.
Toimitussisältö
Sisältää 1 kpl 12 V / 2,0 Ah litiumioniakun, laturin, kamerakaapelin, koukun, magneetin, peilin, kuljetuslaukun.
Rakenne
Kompakti johdoton tarkastuskamera visuaaliseen tarkastukseen vaikeapääsyisissä paikoissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Endoskooppi |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Paino | 0.66 kg |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen |
| Näytön resoluutio | 320×240 px |
| Kamerakaapelin pituus | 900 mm |
| Näytön koko | 2.7 tuumaa |
| Kamerapään ⌀ | 9 mm |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Valmistajan merkintä | M12 IC |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 492712 |
|---|---|
| EAN | 4002395001910 |