Johdoton tarkastuskamera
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Kompakti johdoton tarkastuskamera visuaaliseen tarkastukseen vaikeapääsyisissä paikoissa.
- 127 mm / 5 tuuman väri-LCD-näyttö.
- Kuvan automaattinen kääntö (”Up is Up”™ -toiminto).
- Kuvien ja videoiden siirto suoraan mikro-USB-kaapelilla tai microSD-kortilla.
Toimitussisältö
Sis. 1 kpl 12 V / 2,0 Ah litiumioniakku, laturi, 32 GB microSD-kortti, kamerakaapeli nro 492716 koko 1,5, mikro-USB-kaapeli, koukut, magneetti, peili, L-BOXX.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Kompakti johdoton tarkastuskamera vaikeapääsyisten paikkojen visuaaliseen tarkastukseen.
- 127 mm / 5 tuuman väri-LCD-näyttö.
- Kuvan automaattinen kääntö ("Up is Up"™ -toiminto).
- Kuvien ja videoiden siirto suoraan mikro-USB-kaapelilla tai micro-SD-kortilla.
Toimitussisältö
Sis. 1 kpl 12 V / 2,0 Ah litiumioniakun, laturin, 32 GB MicroSD-kortin, kamerakaapelin nro 492716 koko 1,5, mikro-USB-kaapelin, koukut, magneetin, peilin, L-BOXXin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Endoskooppi |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Paino | 0.7 kg |
| Näytön resoluutio | 1280 ×720 px |
| Kamerakaapelin pituus | 1500 mm |
| Näytön koko | 5 tuumaa |
| Kamerapään ⌀ | 8.3 mm |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 492710 |
|---|---|
| EAN | 4059952657240 |