UCI-anturi laitteisiin alphaDUR II ja alphaDUR mini II N
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
UCI-kovuudenmittauslaitteet alphaDUR II nro 495042 ja alphaDur mini II nro 495051. Myös alphaDur mini vanha versio 495047.
Ohje
Muut mallit reikien, niittien tai hammaspyörien mittaamiseen pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Anturi |
|---|---|
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Pituus | 175 mm |
| Paino | 300 g |
| Koekuormitus | 49 N |
| Varren ⌀ | 19.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 495052 |
|---|---|
| EAN | 2050002081246 |