Kovuusvertailulevy HRC
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkealaatuiset kovuusvertailulevyt optimoidusta ja homogeenisesta teräksestä kovuusmittareiden säännölliseen kalibrointiin.
Etu
Järjestelmä väreillä ja symboleilla jokaisessa pakkauksessa.
Toimitussisältö
Kaikki kovuusvertailulevyt toimitetaan DAkkS-kalibrointitodistuksella.
Huomautus
Kalibroinnit muilla menetelmillä, muunmittaiset kovuusvertailulevyt sekä ristikkoviivoilla varustetut levyt toimitetaan pyynnöstä. Nopea saatavuus valmistajan varastosta.
Tekniset tiedot
| Sis. DAkkS-kalibrointitodistus | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kovuuden vertailulevy |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Testausmenettely | Rockwell-kovuus C |
| Korkeus | 16 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 495151 |
|---|---|
| EAN | 2050002071278 |