Kovuuden vertailulevy HBW 10 / 3000
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukkaat, optimoidusta ja homogeenisesta teräksestä valmistetut kovuuden vertailulevyt kovuuskoettimien säännölliseen kalibrointiin.
Etu
Järjestelmä väreillä ja symboleilla jokaisessa pakkauksessa.
Toimitussisältö
Kaikki kovuuden vertailulevyt toimitetaan DAkkS-kalibrointitodistuksella.
Huomautus
Kalibroinnit muilla menetelmillä, kovuuden vertailulevyt muilla mitoilla sekä ruudukkolinjoilla toimitetaan pyynnöstä. Nopea saatavuus valmistajan varastosta.
Tekniset tiedot
| Sis. DAkkS-kalibrointitodistus | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kovuusvertailulevy |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Korkeus | 16 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 495135 |
|---|---|
| EAN | 2050002071193 |