Teräsviivain, ruostumaton 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu ruostumattomasta jousiteräksestä. Erittäin tarkka ja selkeä asteikko sileällä pinnalla. Helppolukuinen asteikko erittäin suurella tarkkuudella. Yläreuna 1/2 mm -jaolla. Alareuna 1 mm -jaolla.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Kalibrointi | F8 |
| Kalibrointi | F8 |
| Poikkileikkaus, leveys | 13 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 0.5 mm |
| Pituus | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G461770150 |
|---|---|
| EAN | 4045197949035 |