Graniittilevy tarkkuus 0
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Tarkkuus
Valmistus ja lopputarkastus suoritetaan tietokoneohjatuissa ilmastohuoneissa. Käytettävät mittalaitteet takaavat tarkan yhdenmukaisuuden kansallisten ja kansainvälisten kalibrointilaboratorioiden kanssa.
DIN 876/0 – timanttihienohiottu tarkastusta varten.
Rakenne
Erityisen hyvin tasapainotettu luonnonkivi.
- Virheetön, homogeeninen rakenne.
- Taipuma- ja vääntöjäykkä.
- Täysin ruostumaton ja haponkestävä, alhainen lämmönjohtavuus.
- Pinnan mikrohieno työstö (timanttiläpätt y). Sallitut toleranssit alittuvat.
- Optisesti viimeistellyt ulkoreunat.
- Alapuolella on tukipisteet (teräskuulainsertit) staattisesti määrätyn tuennan varmistamiseksi.
- Kovempi kuin karkaistu teräs (6–7 Mohsin asteikolla), ei-magneettinen eikä sähköä johtava.
Toimitussisältö
Sis. tarkastustodistuksen, kuljetuspakkauksen.
Huomautus
Kysyttäessä: Ruostumattomat teräskierrehylsyt, teräksiset T-urakiskot (nro 430190:een ei voida varustaa teräksisillä T-urakiskoilla), tarkkuus 000, muut mitat, välimitat. Toimituskulut lisätään.
Toimitussisältö
Sis. teräskuulainsertit.
Tarkkuus
Valmistus ja lopputarkastus suoritetaan tietokoneohjatuissa ilmastohuoneissa. Käytetty mittauslaitteisto takaa tarkan vastaavuuden kansallisten ja kansainvälisten kalibrointilaboratorioiden kanssa.
DIN 876/0 – timanttihienohiomalla viimeistelty tarkastusta varten.
Rakenne
Erityisen hyvin tasapainotettu luonnonkivi.
- Virheetön, homogeeninen rakenne.
- Taipuma- ja vääntöjäykkä.
- Täysin ruostumaton ja haponkestävä, alhainen lämmönjohtavuus.
- Pinnan mikrohieno työstö (timanttiläpätt y). Sallitut toleranssit alittuvat.
- Optisesti puhdashiotut ulkoreunat.
- Tukipisteet (teräskuulainsertit) alapinnalla staattisesti määrätyn tuennan aikaansaamiseksi.
- Kovempi kuin karkaistu teräs (6–7 Mohsin asteikolla), ei-magneettinen eikä sähköä johtava.
Toimitussisältö
Sisältää tarkastustodistuksen ja kuljetuspakkauksen.
Huomautus
Pyynnöstä: Ruostumattomat teräskierreinsertit, teräksiset T-urakiskot (nro 430190:lle, ei voida varustaa teräksisillä T-urakiskoilla), tarkkuus 000, muut mitat, välimitat. Toimituskustannukset lisätään.
Tekniset tiedot
| Tarkkuus | 0 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Mittalevy |
| Normi | DIN 876 |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Tasaisuus | 0.007 mm |
| Paino | 83 kg |
| Paksuus | 70 mm |
| Teräskuulainserttien lukumäärä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 430190 |
|---|---|
| EAN | 4045197435767 |