Kutomakoneen suurennuslasi Tech-Line 8 8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aplanattiset silikaattilasilinssit. Vääristymätön kuva terävillä reunoilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kutomakaukalolasi |
|---|---|
| Linssijärjestelmä | aplanaattinen |
| Suurennus (kertaa) | 8 |
| Linssin ⌀ | 16.3 mm |
| Korkeus | 33 mm |
| Aukko (pituus×leveys) | 20×20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4906528 |
|---|---|
| EAN | 4015478115572 |