Tarkkuusmittalusikka
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Aplanattisella linssijärjestelmällä. Tarkkuuskaiverrettu mitta-asteikko, häikäisemätön luenta.
Erityinen avoin putkirakenne optimaaliseen valaistukseen ja vakauteen.
Erikoislisävarusteet
Valaisinvarsi nro 490545.
Varaosa
Mitta-asteikko nro 490542.
Tekniset tiedot
| Linssijärjestelmä | aplanaattinen |
|---|---|
| Kalibrointi | Hinta pyydettäessä |
| Suurennus (kertaa) | 8 |
| Kuorinta-aste | 0.1 mm |
| Kalibrointi | Hinta pyydettäessä |
| Mittausalue | 10 mm |
| Korkeus | 52 mm |
| Korkeus | 52 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 490540 |
|---|---|
| EAN | 4045197407368 |