Tarkkuusviivainluuppi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aplanaattisella linssijärjestelmällä. Laserkaiverrettu, kulutusta kestävä mitta-asteikko häikäisemättömään lukemiseen. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu viivain, jossa on helppokäyttöinen liukuva tarkkuusluuppi. Soveltuu parhaiten verstaskäyttöön.
Erikoistarvikkeet
Valaisin nro 490545.
Huomautus
Portaittainen tarkkuusluuppi, viivain mittausalueella 300 ja 400 mm pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | viivainmittaluuppi |
|---|---|
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Suurennus (kertaa) | 10 |
| Kuorinta-aste | 0.1 mm |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Mittausalue | 212 mm |
| Korkeus | 48 mm |
| Korkeus | 48 mm |
| Kokonaispituus | 262 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 490570 |
|---|---|
| EAN | 4045197782557 |