Lankalaskuri mitta-asteikolla Tech-Line 8 8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Aplanaattiset silikaattilasilinssit. Vääristymätön kuva, terävät reunat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuitulasi |
|---|---|
| Linssijärjestelmä | aplanaattinen |
| Suurennus (kertaa) | 8 |
| Linssin ⌀ | 16.3 mm |
| Asteikkojako | 0.1 mm |
| Aukon ⌀ | 20 mm |
| Korkeus | 35 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4906518 |
|---|---|
| EAN | 4015478115565 |