Kulmaprisma, säädettävä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Karkaistua terästä, jännityksistä vapaita ja hienohiottuja.
Kulman luku tai asetus noniusasteikolla.
Lukittavissa lukitusruuvilla.
Tasaisuustoleranssi 0,01 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Akselin ⌀:lle | 6–28 mm |
| Leveys | 25 mm |
| Pituus | 75 mm |
| Kulman luku | 10 kaariminuuttia |
| Kulmatarkkuus | 10 kaariminuuttia |
| Paino | 0,5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 447070 |
|---|---|
| EAN | 4029713238629 |