V-palapari
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuusmalli, karkaistua terästä. Pareittain hienohiottu, prismakulma 90°.
Tasaisuuden ja rinnakkaisuuden toleranssi 0,004 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Akselin ⌀:lle | 5 - 55 mm |
| Paino per kappale | 1.1 kg |
| Leveys | 47 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Korkeus | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 446650 |
|---|---|
| EAN | 4045197204967 |