V-prismapari
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompaktista, huokosettomasta erikoisvaluraudasta. Koneistettu pareittain, V-uran kulma 90°.
Prismat ja tukipinta hiottu.
Tasaisuus- ja rinnakkaisuustoleranssi 0,01 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kalibrointi | Hinta pyydettäessä |
| Normi | DIN 876/1 |
| Akselin ⌀:lle | 8 - 50 mm |
| Paino per kappale | 1.4 kg |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Korkeus | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 446600 |
|---|---|
| EAN | 4029713209414 |