V-palasarja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Massiivista, huokosetonta erikoisvalurautaa. Koneistettu pareittain, V-uran kulma 90°.
Prismat ja tukipinta jyrsitty.
Rinnakkaisuustoleranssi 0,064 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Akselin ⌀:lle | 6 - 40 mm |
| Paino per kappale | 0,6 kg |
| Leveys | 40 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Korkeus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 446420 |
|---|---|
| EAN | 4045197234377 |