Magneettiprisma, erillinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kolme magneettista kosketuspintaa (pieni prisma, suuri prisma, ylä- ja alapuoli kytketty samanaikaisesti). Päätypinta ja sivupinnat on hiottu tarkkaan kulmaan prismoihin nähden.
Tasaisuuden ja yhdensuuntaisuuden toleranssi 0,004 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Akselin ⌀:lle | 5 - 60 mm |
| Paino per kappale | 4.8 kg |
| Leveys | 70 mm |
| Pituus | 120 mm |
| Korkeus | 95 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 447135 |
|---|---|
| EAN | 4062406264000 |