Kaksois-V-lohkot erillisinä sangan kanssa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Karkaistua terästä, jännityksistä vapaat ja pareittain hienohiotut.
Tasaisuuden ja rinnakkaisuuden toleranssi 0,01 mm. Eriksyvyiset V-lohkon urat, 2 tukipintaa. Tukeva kiristyssanka T-kahvaruuvilla työkappaleen kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Akselin ⌀:lle | 6–30 mm |
| Paino per kappale | 0.5 kg |
| Leveys | 40 mm |
| Pituus | 45 mm |
| Korkeus | 36 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 447100 |
|---|---|
| EAN | 4045197205087 |