Kaksinkertainen V-palapari kiinnityssangoilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tarkkuusmalli, tasaisuuden ja rinnakkaisuuden toleranssi 0,004 mm. Prisma karkaistua terästä, jännityksettömäksi käsitelty ja hienohiottu pareittain. Eri syvyiset V-uraprofiilit, 2 tukipintaa. Tukeva kiinnityssanka nupilla työkappaleen kiinnitystä varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Prisma |
|---|---|
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Akselin ⌀:lle | 7 - 70 mm |
| Paino per kappale | 3,2 kg |
| Leveys | 75 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Korkeus | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 447010 |
|---|---|
| EAN | 4045197205049 |